Přihlášením na webovou stránku www.pihrt.com souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů (souhlasíte s tím, že tato webová stránka uchovává vaše informace.)

DMX 4 kanálové RGB LED světlo - Arduino Atmega 328P

 

11

Znáte to, kdejaké DMX světlo dnes pochází z Číny, tak jsem si řekl, že si také jedno navrhnu a sestavím sám... Mé světlo obsahuje pouze pár součástek (procesor, displej, rotační encoder, krystal a dva kondenzátory, stabilizátor 5V, zdroj 12V (15V), spínací FET tranzistory BUZ a hlavně RGB diodu... Jedná se o můj první DMX kus světelného efektu.

Číst dál...

Policejní stroboblikač s PIC16F84

Byl jsem požádán o výrobu stroboblikače na osobní automobil (zásahová agentura). Požadavek: 12ks LED diod bude rozděleno na 2x6 ks LED diod, 5x blikne levá strana, 5x blikne pravá strana, interval cca 100ms. Rozhodl jsem se pro stavbu s procesorem PIC16F84. Obvod byl postaven na univerzálním plošném spoji a vestavěn do krytu brzdového světla.

police

 

Číst dál...

Arduino retro games 8x8

Hra je nápájena 9V baterií. Stabilizátor 7805 snižuje napětí na 5V pro procesor ATMEGA 328 (Arduino UNO). Hra obsahuje 2x tlačítko pro funkci vlevo (vpravo), tlačítko reset, potenciometr pro pohyb vlevo (vpravo) a piezo reproduktor pro zvukové efekty. S touto hrou se dá i v dnešní době moderních technologií a mobilů strávit několik hodin "tupého :-) " zírání na LED matrix 64 bodů a odrážet míček. Tak jak si každé zařízení zaslouží je i zde k dispozici 3D PVC krabička.

Číst dál...

 logo  logo logo logo logo logo