Vítejte na mém blogu...

Pokud Vás můj web zaujal nebo Vám dobře slouží, můžete jej podpořit částkou 130,- na rozvoj konstrukcí, provoz webu a získat plný přístup k článkům.

Částka (Amount)

Pokud jste mně finančně podpořili, vyčkejte, prosím, na změnu vašich přístupových práv (maximálně do druhého dne - změnu nedělá robot, ale já :-) - vždy Vám v e-mailu poděkuji a potvrdím přístup.

Konstrukce není povoleno bez mého souhlasu přejímat na jiné stránky nebo komerční využití. Je povoleno se pouze odkazovat na tento web a danou konstrukci. Pro více informací mne stačí kontaktovat. Zároveň nepřebírám jakoukoliv odpovědnost za chování zařízení a případné škody způsobené použitím těchto zařízení, ať by byly jakéhokoli rozsahu. Zařízení jsou určena pouze k užití pro vlastní potřebu. V konstrukcích je použit většinou program (program procesoru), na který se vztahují autorská práva. Jakýkoli prodej není bez mého souhlasu možný. Web používá cookies, pokud s tím nesouhlasíte opusťte prosím můj web.

Pro prohlížení (nebo stahování) příloh článků se musíte přihlásit, nebo se nejprve zaregistrovat. Zpracování osobních údajů GDPR. Seznam dárců.

 

DOME kamera F-OS-D9390HIR

D9390HIR

1/3”Color SONY SuperHAD CCD dome kamera. Tato vysoce kvalitní domácí kamera je navržena pro systém PAL/NTSC. Používá nejmodernější CCD technologii, kamera poskytuje obraz o vysokém rozlišení a nízkém zkreslení obrazu. Kameru je možno používat v širokém rozsahu provozních teplot a také není náchylná na zkreslení obrazu vlivem magnetického pole. Vzhledem k nízké váze a zapouzdření je kamera předurčena k použití v monitorovacích a sledovacích zařízeních...

 

 


 

 

Nemáte oprávnění pro vkládání komentářů.

 logo  logo logo logo logo